TBJE337M010CRLB0000
MFR.Part #
TBJE337M010CRLB0000
JLCPCB Part #
C5796977
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 33uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors