TBJE337M010CRSB0800
MFR.Part #
TBJE337M010CRSB0800
JLCPCB Part #
C5796979
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 33uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors