TAJD107K016BNJ
MFR.Part #
TAJD107K016BNJ
JLCPCB Part #
C5793738
Description
-55℃~+125℃ 100uF 16V 16uA 600mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS