TBJE107K016LRSZ0000
MFR.Part #
TBJE107K016LRSZ0000
JLCPCB Part #
C6332006
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 100uF 16V 16uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors