TBJE106K050LBSZ0700
MFR.Part #
TBJE106K050LBSZ0700
JLCPCB Part #
C6551401
Description
-55℃~+125℃ 10uF 400mΩ 50V 5uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS