TBJE106K050LBSB0700
MFR.Part #
TBJE106K050LBSB0700
JLCPCB Part #
C7120534
Description
-55℃~+125℃ 10uF 400mΩ 50V 5uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS