F911A227MNC
MFR.Part #
F911A227MNC
JLCPCB Part #
C1960824
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 10V 220uF 490mA@100kHz 500nA@20℃,1min ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS