TBJD685M035CRSB0800
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD685M035CRSB0800
JLCPCB Part #
C7399766
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 2.38uA 35V 6.8uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors