CWR19CB476MBEZ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR19CB476MBEZ
JLCPCB Part #
C7125735
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 2uA 3Ω 47uF 4V ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS