TBJD685K050LRSB0023
MFR.Part #
TBJD685K050LRSB0023
JLCPCB Part #
C5796854
Description
-55℃~+125℃ 3.4uA 500mΩ 50V 6.8uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors