TCJH227M006R0170E
MFR.Part #
TCJH227M006R0170E
JLCPCB Part #
C2160693
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 132uA 170mΩ@100kHz 220uF 400mA@100kHz 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS