TAJX107M010RNJV
MFR.Part #
TAJX107M010RNJV
JLCPCB Part #
C5793860
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 10uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS