TBJD476M025CBSB0000
MFR.Part #
TBJD476M025CBSB0000
JLCPCB Part #
C5956000
Description
-55℃~+125℃ 11.8uA 25V 47uF 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors