TBJD476K016LRSB0H45
MFR.Part #
TBJD476K016LRSB0H45
JLCPCB Part #
C5955988
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 16V 47uF 7.52uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors