TBJD476K016CBSB0700
MFR.Part #
TBJD476K016CBSB0700
JLCPCB Part #
C7120470
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 16V 47uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS