TAJE477K004RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJE477K004RNJ
JLCPCB Part #
C6278377
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 470uF 4V 500mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS