TBJD337M010LRLC0023
MFR.Part #
TBJD337M010LRLC0023
JLCPCB Part #
C7358792
Description
-55℃~+125℃ 10V 150mΩ 330uF 33uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors