THJA106K006AJN
MFR.Part #
THJA106K006AJN
JLCPCB Part #
C7361369
Description
-55℃~+175℃ 10uF 2.2Ω@100kHz 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS