TBJD336K020LRSB0000
MFR.Part #
TBJD336K020LRSB0000
JLCPCB Part #
C7358760
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 20V 33uF 6.6uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors