TBJD336K020LBLB0000
MFR.Part #
TBJD336K020LBLB0000
JLCPCB Part #
C6279299
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 20V 33uF 6.6uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors