TBJD227K010CBSB0000
MFR.Part #
TBJD227K010CBSB0000
JLCPCB Part #
C6552216
Description
-55℃~+125℃ 10V 220uF 22uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors