LMLP04B4N6R8CTAS
MFR.Part #
LMLP04B4N6R8CTAS
JLCPCB Part #
C17454147
Package
SMD,4x4mm
Description
1.06A 1.45A 110mΩ 6.8uH ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS