TBJD227K010LRSB0000
MFR.Part #
TBJD227K010LRSB0000
JLCPCB Part #
C6331835
Description
-55℃~+125℃ 10V 150mΩ 220uF 22uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors