TBJD227K006CBLC0024
MFR.Part #
TBJD227K006CBLC0024
JLCPCB Part #
C5955853
Description
-55℃~+125℃ 13.2uA 220uF 6V 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors