TAJB225K025TNJ
MFR.Part #
TAJB225K025TNJ
JLCPCB Part #
C7062059
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 4.5Ω@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS