TBJD226K035LBSB0923
MFR.Part #
TBJD226K035LBSB0923
JLCPCB Part #
C5796696
Description
-55℃~+125℃ 22uF 35V 400mΩ 7.7uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS