TAJY107K016SNJ
MFR.Part #
TAJY107K016SNJ
JLCPCB Part #
C6328378
Description
-55℃~+125℃ 100uF 16V 900mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS