TBJD157K016LRSB0724
MFR.Part #
TBJD157K016LRSB0724
JLCPCB Part #
C7399530
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 150uF 16V 24uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS