TAJD685K050HNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJD685K050HNJ
JLCPCB Part #
C6278334
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 3.4uA 50V 6.8uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors