TBJD156K035LRLB0045
MFR.Part #
TBJD156K035LRLB0045
JLCPCB Part #
C7399513
Description
-55℃~+125℃ 15uF 300mΩ 35V 5.25uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors