RPF0608101M035K
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RPF0608101M035K
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2.1A@100kHz 2.5mm 35V 5000hrs@105℃ 55mΩ 6.3mm 9mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS