TBJD156K025CBLC0024
MFR.Part #
TBJD156K025CBLC0024
JLCPCB Part #
C7063038
Description
-55℃~+125℃ 15uF 1Ω 25V 3.75uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors