F931V475MCC
MFR.Part #
F931V475MCC
JLCPCB Part #
C1968090
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω@100kHz 35V 4.7uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS