TBJD107K016LRLB0723
MFR.Part #
TBJD107K016LRLB0723
JLCPCB Part #
C7399471
Description
-55℃~+125℃ 100uF 125mΩ 16V 16uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS