TBJD107K016LBLB0723
MFR.Part #
TBJD107K016LBLB0723
JLCPCB Part #
C7063018
Description
-55℃~+125℃ 100uF 125mΩ 16V 16uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS