TBJD107K016JBLC0023
MFR.Part #
TBJD107K016JBLC0023
JLCPCB Part #
C5980567
Description
-55℃~+125℃ 100uF 12uA 150mΩ 16V ±10% 2917 Tantalum Capacitors