TAJE477K006TNJV
MFR.Part #
TAJE477K006TNJV
JLCPCB Part #
C5953995
Description
-55℃~+125℃ 28uA 400mΩ 470uF 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS