TBJD106K035LBSB0045
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD106K035LBSB0045
JLCPCB Part #
C7399429
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3.5uA 300mΩ 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors