T540D337M2R5AH8705WAFL
MFR.Part #
T540D337M2R5AH8705WAFL
JLCPCB Part #
C1576793
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 330uF 40mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors