TBJD686K016CBSC0023
MFR.Part #
TBJD686K016CBSC0023
JLCPCB Part #
C6279450
Description
-55℃~+125℃ 10.9uA 16V 68uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors