TBJC476K010CRSB0023
MFR.Part #
TBJC476K010CRSB0023
JLCPCB Part #
C7399367
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10V 4.7uA 47uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors