TBJC476K010CRSB0024
MFR.Part #
TBJC476K010CRSB0024
JLCPCB Part #
C7358560
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10V 4.7uA 47uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors