TBJC225K035CBSB0945
MFR.Part #
TBJC225K035CBSB0945
JLCPCB Part #
C5796401
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 3.5Ω 35V 770nA ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS