TBJC226K020CRSZ0H00
MFR.Part #
TBJC226K020CRSZ0H00
JLCPCB Part #
C5796416
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 20V 22uF 4.4uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors