CWR09FB335KCA
MFR.Part #
CWR09FB335KCA
JLCPCB Part #
C6494007
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uA 3.3uF 5.5Ω ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors ROHS