TBJB475K035LRSB0000
MFR.Part #
TBJB475K035LRSB0000
JLCPCB Part #
C6551925
Description
-55℃~+125℃ 1.65uA 35V 4.7uF 700mΩ ±10% 1210 Tantalum Capacitors