TAJB156M010UNJ
MFR.Part #
TAJB156M010UNJ
JLCPCB Part #
C5793645
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10V 15uF 2.8Ω ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS