CWR19KH225KBDZ
MFR.Part #
CWR19KH225KBDZ
JLCPCB Part #
C5982256
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 1uA 2.2uF 25V 6Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors