F951A156MPAAQ2
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F951A156MPAAQ2
JLCPCB Part #
C7275712
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 15uF 3Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS