TBJB335K020CBSB0000
MFR.Part #
TBJB335K020CBSB0000
JLCPCB Part #
C6279896
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.3uF 4Ω 660nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors